Sprzedajemy nowoczesne kasy i drukarki fiskalne renomowanych producentów, takich jak Edata, Posnet oraz Innova. W naszej ofercie znalazły się ponadto terminale płatnicze, skanery kodów kreskowych oraz wagi kalkulacyjne i etykietujące. Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu i załatwianiu niezbędnych formalności oraz fachowy serwis. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku pytań do kontaktu  telefonicznego bądź mailowego z naszym biurem w Brzegu.

Posiadamy najwyższej jakości kasy fiskalne renomowanych producentów. Kompleksowo obsługujemy klienta, poczynając od fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich urządzeń poprzez wsparcie techniczne oraz merytoryczne, fiskalizację drukarek i kas fiskalnych, aż do profesjonalnego serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego.

Profesjonaliści, tacy jak my, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kasa fiskalna jest niezwykle ważnym elementem prawidłowo prosperującego biznesu. Dlatego oferowane Państwu przez nas kasy fiskalne są najwyższej jakości. Kompleksowość prezentowanej oferty obejmuje pełne wyposażenie placówek handlowych, sklepów, jednoosobowych firm, dodatkowe wyposażenie i oprogramowanie dla biur, urzędów, szkół. Jeśli klient sobie tego zażyczy sprowadzamy również produkty, których nie mamy jeszcze w standardowej ofercie.